Silwy magnetická sklenice na drink 2 ks // High-Tech Plastic Glasses Čirá

986 

Silwy magnetická sklenice na drink 2 ks // High-Tech Plastic Glasses Čirá od společnosti s výborným jménem Silwy je k dostání levně a pohodlně online. Nečekejte fronty v kamenných prodejnách, nákupem online ušetříte. Silwy magnetická sklenice na drink 2 ks // High-Tech Plastic Glasses Čirá aktuálně zrovna za 986 Kč.

Katalogové číslo: 27786_808 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Silwy magnetická sklenice na drink 2 ks // High-Tech Plastic Glasses Čirá od známé společnosti Silwy – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita.

Ve spodní části sklenic se nachází silný magnet, který funguje jako opačný pól k magnetické podložce. Díky vrstvě gelu podložky přilnou na téměř všechny hladké povrchy a magnety pevně zafixují sklenici. Podložky nabízí bezproblémové opláchnutí, které lze použít znovu. Nepostradatelný společník navržený speciálně pro karavany, lodě nebo plachty.
Značka Silwy již získala německé ocenění za inovaci v kategorii Cestování.
Barevné, nerozbitné a stabilní multiflexibilní sklenice na pití jsou vyrobeny z nejkvalitnějších plastů – na první pohled sklenice vypadají jako skleněné.
Sklenice můžete použít na teplé i studené nápoje, které dobře izolují.

Vysoce kvalitní High-Tech plast
Bez BPA
Magnet integrovaný do dna vč. magnetické podložky
Vhodné do myčky

Obsah balení:

2x magnetická sklenice na drink 0,30 l
2x magnetická podložka

 

Informace o produktu

  • Značka: Silwy
  • EAN: 27786_808
  • Další vlastnosti: Materiál Plast. Rozměr výška (cm) 14,1. Rozměr šířka (cm) 8,8. Sbalené rozměry – výška (cm) 10. Sbalené rozměry – šířka (cm) 14,5. Sbalené rozměry – délka (cm) 20. Barva Čirá. . . . . . . .
Silwy magnetická sklenice na drink 2 ks // High-Tech Plastic Glasses Čirá
Silwy magnetická sklenice na drink 2 ks // High-Tech Plastic Glasses Čirá
986