Silwy magnetická sklenice na drink 6 ks // High-Tech Plastic Glasses Čirá

2851 

Silwy magnetická sklenice na drink 6 ks // High-Tech Plastic Glasses Čirá od společnosti s úžasnou pověstí Silwy , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Nakupujte kvalitní produkty online za dobré ceny. Silwy magnetická sklenice na drink 6 ks // High-Tech Plastic Glasses Čirá – produkt momentálně prodáváme za 2851 Kč.

Katalogové číslo: 27794_812 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Silwy magnetická sklenice na drink 6 ks // High-Tech Plastic Glasses Čirá od tohoto předního výrobce Silwy je k sehnání u nás za skvělou cenu. Získejte tento produkt za super cenu u nás online.

Ve spodní části sklenic se nachází silný magnet, který funguje jako opačný pól k magnetické podložce. Díky vrstvě gelu podložky přilnou na téměř všechny hladké povrchy a magnety pevně zafixují sklenici. Podložky nabízí bezproblémové opláchnutí, které lze použít znovu. Nepostradatelný společník navržený speciálně pro karavany, lodě nebo plachty.
Značka Silwy již získala německé ocenění za inovaci v kategorii Cestování.
Barevné, nerozbitné a stabilní multiflexibilní sklenice na pití jsou vyrobeny z nejkvalitnějších plastů – na první pohled sklenice vypadají jako skleněné.
Sklenice můžete použít na teplé i studené nápoje, které dobře izolují.

Vysoce kvalitní High-Tech plast
Bez BPA
Magnet integrovaný do dna vč. magnetické podložky
Vhodné do myčky

Obsah balení:

6x magnetická sklenice na drink 0,30 l
6x magnetická podložka

 

Informace o produktu

  • Značka: Silwy
  • EAN: 27794_812
  • Další vlastnosti: Materiál Plast. Rozměr výška (cm) 14,1. Rozměr šířka (cm) 8,8. Sbalené rozměry – výška (cm) 15. Sbalené rozměry – šířka (cm) 23,5. Sbalené rozměry – délka (cm) 29,5. Barva Čirá. . . . . . . .
Silwy magnetická sklenice na drink 6 ks // High-Tech Plastic Glasses Čirá
Silwy magnetická sklenice na drink 6 ks // High-Tech Plastic Glasses Čirá
2851