Silwy magnetická sklenice na drink 6 ks Tumbler // High-Tech Plastic Glasses Čirá

2851 

Silwy magnetická sklenice na drink 6 ks Tumbler // High-Tech Plastic Glasses Čirá od předního výrobce Silwy je k dostání výhodně. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas. Silwy magnetická sklenice na drink 6 ks Tumbler // High-Tech Plastic Glasses Čirá momentálně v akci za 2851 Kč.

Katalogové číslo: 27795_814 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Silwy magnetická sklenice na drink 6 ks Tumbler // High-Tech Plastic Glasses Čirá od naší známé značky Silwy , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Získejte jedinečný produkt za příznivou cenu.

Ve spodní části sklenic se nachází silný magnet, který funguje jako opačný pól k magnetické podložce. Díky vrstvě gelu podložky přilnou na téměř všechny hladké povrchy a magnety pevně zafixují sklenici. Podložky nabízí bezproblémové opláchnutí, které lze použít znovu. Nepostradatelný společník navržený speciálně pro karavany, lodě nebo plachty.
Značka Silwy již získala německé ocenění za inovaci v kategorii Cestování.
Barevné, nerozbitné a stabilní multiflexibilní sklenice na pití jsou vyrobeny z nejkvalitnějších plastů – na první pohled sklenice vypadají jako skleněné.
Sklenice můžete použít na teplé i studené nápoje, které dobře izolují.

Vysoce kvalitní High-Tech plast
Bez BPA
Magnet integrovaný do dna vč. magnetické podložky
Vhodné do myčky

Obsah balení:

6x magnetická sklenice na drink 0,25 l
6x magnetická podložka

 

Informace o produktu

  • Značka: Silwy
  • EAN: 27795_814
  • Další vlastnosti: Materiál Plast. Rozměr výška (cm) 8,7. Rozměr šířka (cm) 9,2. Sbalené rozměry – výška (cm) 15. Sbalené rozměry – šířka (cm) 23,5. Sbalené rozměry – délka (cm) 29,5. Barva Čirá. . . . . . . .
Silwy magnetická sklenice na drink 6 ks Tumbler // High-Tech Plastic Glasses Čirá
Silwy magnetická sklenice na drink 6 ks Tumbler // High-Tech Plastic Glasses Čirá
2851