Silwy magnetická sklenice na pivo 2 ks // Crystal Glasses

910 

Silwy magnetická sklenice na pivo 2 ks // Crystal Glasses zboží dodává Silwy je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nakupte si na našem e-shopu za skvělé ceny. Silwy magnetická sklenice na pivo 2 ks // Crystal Glasses ve výhodné ceně 910 Kč.

Katalogové číslo: 4260439970664 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Silwy magnetická sklenice na pivo 2 ks // Crystal Glasses od společnosti se zárukou kvality Silwy , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí.

Ve spodní části sklenic se nachází silný magnet, který funguje jako opačný pól k magnetické podložce. Díky vrstvě gelu podložky přilnou na téměř všechny hladké povrchy a magnety pevně zafixují sklenici. Podložky nabízí bezproblémové opláchnutí, které lze použít znovu. Nepostradatelný společník navržený speciálně pro karavany, lodě nebo plachty.
Značka Silwy již získala německé ocenění za inovaci v kategorii Cestování.

Vysoce kvalitní křišťálové sklo Tritan
Magnet integrovaný do dna vč. magnetické podložky
Vhodné do myčky

Obsah balení:

2x magnetická sklenice na pivo 0,33 l
2x magnetická podložka

 

Informace o produktu

  • Značka: Silwy
  • EAN: 4260439970664
  • Další vlastnosti: Barva Čirá. Materiál Sklo. Rozměr výška (cm) 21,7. Rozměr šířka (cm) 7,4. Sbalené rozměry – výška (cm) 11. Sbalené rozměry – šířka (cm) 24. Sbalené rozměry – délka (cm) 27,5. . . . . . . .
Silwy magnetická sklenice na pivo 2 ks // Crystal Glasses
Silwy magnetická sklenice na pivo 2 ks // Crystal Glasses
910