Silwy magnetická sklenice na pivo 6 ks // Čirá // High-Tech Plastic Glasses

3071 

Silwy magnetická sklenice na pivo 6 ks // Čirá // High-Tech Plastic Glasses od kvalitního výrobce Silwy . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu. Silwy magnetická sklenice na pivo 6 ks // Čirá // High-Tech Plastic Glasses k sehnání zrovna v akci za 3071 Kč.

Katalogové číslo: 4260439971432 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Silwy magnetická sklenice na pivo 6 ks // Čirá // High-Tech Plastic Glasses od společnosti se zárukou kvality Silwy , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Neváhejte, zboží nemusí být brzy skladem.

Ve spodní části sklenic se nachází silný magnet, který funguje jako opačný pól k magnetické podložce. Díky vrstvě gelu podložky přilnou na téměř všechny hladké povrchy a magnety pevně zafixují sklenici. Podložky nabízí bezproblémové opláchnutí, které lze použít znovu. Nepostradatelný společník navržený speciálně pro karavany, lodě nebo plachty.
Značka Silwy již získala německé ocenění za inovaci v kategorii Cestování.
Barevné, nerozbitné a stabilní multiflexibilní sklenice na pití jsou vyrobeny z nejkvalitnějších plastů – na první pohled sklenice vypadají jako skleněné.
Sklenice můžete použít na teplé i studené nápoje, které dobře izolují.

Vysoce kvalitní High-Tech plast
Bez BPA
Magnet integrovaný do dna vč. magnetické podložky
Vhodné do myčky

Obsah balení:

6x magnetická sklenice na pivo 0,5 l
6x magnetická podložka

 

Informace o produktu

  • Značka: Silwy
  • EAN: 4260439971432
  • Další vlastnosti: Barva Čirá. Materiál Plast. Rozměr výška (cm) 21,6. Rozměr šířka (cm) 8,5. Sbalené rozměry – výška (cm) 19. Sbalené rozměry – šířka (cm) 23,5. Sbalené rozměry – délka (cm) 29,5. . . . . . . .
Silwy magnetická sklenice na pivo 6 ks // Čirá // High-Tech Plastic Glasses
Silwy magnetická sklenice na pivo 6 ks // Čirá // High-Tech Plastic Glasses
3071