Silwy magnetická sklenice na víno 2 ks // Čirá // High-Tech Plastic Glasses

1096 

Silwy magnetická sklenice na víno 2 ks // Čirá // High-Tech Plastic Glasses od přední společnosti Silwy je k dostání výhodně. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online. Silwy magnetická sklenice na víno 2 ks // Čirá // High-Tech Plastic Glasses zrovna nyní za cenu 1096 Kč.

Katalogové číslo: 4260439971296 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Silwy magnetická sklenice na víno 2 ks // Čirá // High-Tech Plastic Glasses od této přední společnosti Silwy je k dostátní teď u nás za super cenu. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny.

Ve spodní části sklenic se nachází silný magnet, který funguje jako opačný pól k magnetické podložce. Díky vrstvě gelu podložky přilnou na téměř všechny hladké povrchy a magnety pevně zafixují sklenici. Podložky nabízí bezproblémové opláchnutí, které lze použít znovu. Nepostradatelný společník navržený speciálně pro karavany, lodě nebo plachty.
Značka Silwy již získala německé ocenění za inovaci v kategorii Cestování.
Barevné, nerozbitné a stabilní multiflexibilní sklenice na pití jsou vyrobeny z nejkvalitnějších plastů – na první pohled sklenice vypadají jako skleněné.
Sklenice můžete použít na teplé i studené nápoje, které dobře izolují.

Vysoce kvalitní High-Tech plast
Bez BPA
Magnet integrovaný do dna vč. magnetické podložky
Vhodné do myčky

Obsah balení:

2x magnetická sklenice na víno 0,30 l
2x magnetická podložka

 

Informace o produktu

  • Značka: Silwy
  • EAN: 4260439971296
  • Další vlastnosti: Barva Čirá. Materiál Plast. Rozměr výška (cm) 20,5. Rozměr šířka (cm) 8,3. Sbalené rozměry – výška (cm) 11. Sbalené rozměry – šířka (cm) 24. Sbalené rozměry – délka (cm) 27,5. . . . . . . .
Silwy magnetická sklenice na víno 2 ks // Čirá // High-Tech Plastic Glasses
Silwy magnetická sklenice na víno 2 ks // Čirá // High-Tech Plastic Glasses
1096