Skládací taburet Outwell Cornillon L

721 

Skládací taburet Outwell Cornillon L od společnosti s předním postavením na trhu Outwell . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online. Skládací taburet Outwell Cornillon L stojí u nás 721 Kč.

Katalogové číslo: 5709388088932 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Skládací taburet Outwell Cornillon L od výrobce s mnohaletou tradicí Outwell – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny.

Chytrý způsob, jak ušetřit místo, je Outwell Cornillon L, který nabízí praktické sezení a úložný prostor v jednom. Velké pohodlné sedadlo s měkkým vrchem lze otevřít. Uvnitř najdete spoustu prostoru pro přikrývky, hry, trekkingové vybavení a další. Vnitřní přihrádky udržují věci seřazené, zatímco pevná tuhá základna zajišťuje jejich bezpečnost. Lze jej použít ve vlhkých podmínkách a pro snadnou přepravu se sklopí do víka.Multifunkční pohovka s úložným prostoremNa plocho se sklopí do víka, takže po sbalení má malý objemMěkké horní sedadloLze použít ve vlhkých podmínkáchOddělovač přepážek do interního úložištěVložka spodní desky poskytuje pevnou základnu při rozložení krabiceSnadno se čistící vnitřek z polyesterové tkaniny

 

Informace o produktu

  • Značka: Outwell
  • EAN: 5709388088932
  • Další vlastnosti: Barva Šedá. Rozměr balení 49 x 30 x 6.5 cm. Hmotnost (g) 2600. Rozměr 49 x 30 x 29.5 cm (WxDxH). Materiál 100% polyester. Hmotnost 2600.000g. . . . . . . . .
Skládací taburet Outwell Cornillon L
Skládací taburet Outwell Cornillon L
721