Skládací židle Easy Camp Petrol Blue

514 

Skládací židle Easy Camp Petrol Blue od přední značky Easy Camp je momentálně za bezkonkurenční cenu. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny. Skládací židle Easy Camp Petrol Blue výhodně za super cenu 514 Kč.

Katalogové číslo: 5709388079978 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Skládací židle Easy Camp Petrol Blue od výrobce Easy Camp lze u nás pořídit za skvělou cenu. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu.

Nabízený model má ergonomický design, který je zároveň vysoce funkční. To zajišťuje maximální pohodlí při používání. Jsou pohodlné, bezpečné a jistě vám zpříjemní čas strávený mimo domov.
Snadná montážDíky použití jednoduchých komponentů a bez nutnosti použití spojů se výrobek snadno montuje. Lze jej rychle sestavit a rozložit, což šetří čas. To zvládne i nezkušený člověk.

Snadná přeprava
Díky možnosti skládání a demontáže zabírá nábytek méně místa. To umožňuje pohodlnou přepravu a zachování pořádku mezi přepravovaným zařízením. Další výhodou je, že je lehký, takže nepředstavuje velké zatížení.

Kompaktnost
Nevelké rozměry nábytku a možnost jeho skládání a rozkládání vám umožní snadněji uspořádat prostor a pohodlněji jej přepravovat. To vám zajistí větší pohodlí na každé cestě.

 

Informace o produktu

  • Značka: Easy Camp
  • EAN: 5709388079978
  • Další vlastnosti: Barva Modrá. Rozměr balení 15 x 15 x 84 cm. Hmotnost (g) 2300. Rozměr 87 x 50 x 88 cm (WxDxH). Materiál Polyester PVC coated, 100% polyester. Rám Steel. Hmotnost 2000.000g. . . . . . . .
Skládací židle Easy Camp Petrol Blue
Skládací židle Easy Camp Petrol Blue
514