Soundbar I – vylepšení zvuku TV v obytném voze / karavanu

1121 

Soundbar I – vylepšení zvuku TV v obytném voze / karavanu od značky s dobrým jménem MEGASAT . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Nákupem u nás, ušetříte čas i peníze. Soundbar I – vylepšení zvuku TV v obytném voze / karavanu právě nyní za 1121 Kč.

Katalogové číslo: 4046173107029 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Soundbar I – vylepšení zvuku TV v obytném voze / karavanu od tohoto předního výrobce MEGASAT je k sehnání u nás za skvělou cenu. Kvalitní produkt opravdu pro každého.

Reproduktory Soundbar I byly navrženy/vyrobeny pro posílení zvuku klasických televizorů s podmínkou co nejjednoduššího připojení kabelů, co nejjednodušší instalací přímo na/pod televizor, a zároveň s co nejjednodušším ovládáním. Nabízí také možnost použití i pro přehrávání zvuku například z mobilního telefonu nebo tabletu přes výstup na sluchátka. Velkou výhodou je, že reproduktory jsou směřované dopředu a ne dozadu jako reproduktory z televize. Zvuk tak již není kompromisem a hned po prvním zapnutí uslyšíte znatelný rozdíl. Soundbar I je napájen z USB portu televizoru a zvuk je přenášen přes konektor sluchátek. Připojení ke spodní části televizoru se provádí pomocí přiloženého držáku. Širokopásmové stereo reproduktory s maximálním výkonem 48 wattů, poskytují příjemný zvuk a nahrazují/doplňují vestavěné standardní reproduktory televizoru. Jednoduchý a kompaktní design Soundbar I se hodí k většině kempingových i domácích televizorů, a díky jednoduchému připojení je tak vhodný prakticky pro každého.
Ovládání: Z boku je velké „kolečko“, kterým lze celý Soundbar I vypnout, a také se s ním ovládá hlasitost. Pokud ale Soundbar I necháte zapnutý, po vypnutí TV se sám automaticky vypne ztrátou napájení z USB konektoru televize. Hlasitost také můžete ovládat přímo z dálkového ovladače vašeho televizoru, u některých TV přímo, u některých přes funkcí „hlasitost výstupu sluchátek“, kterou má snad každá TV. Na tyto reproduktory k televizi Soundbar I tedy v provozu nemusíte ani sáhnout. 
Instalace: Instalace je dalším pozitivem našeho Soundbar I. O instalaci zde nemůže být ani řeč. V praxi to totiž znamená, že držák z balení přišroubujete zezadu na vaší TV, zapojíte kabel do výstupu na sluchátka a druhý do USB vstupu a máte hotovo. Pokud vaše TV nemá USB, použijte běžnou USB nabíječku (není součástí balení) na mobilní telefon do zásuvky na 12V nebo 230V, kterou máte hned za vaší TV. 

Dva širokopásmové reproduktory 
Maximální výkon 48 W – 2×24 W výkonový zesilovač 
Frekvenční rozsah: 80 Hz – 18 kHz
Zkreslení: 1% při 1 KHz 
Ovládání hlasitosti pomocí otočného knoflíku včetně vypínače zapnutí/vypnutí 
Napájení: 5 V přes USB 
Indikace LED Šířka: 400 mm 
Výška: 60 mm 
Hloubka: 55 mm 
Hmotnost: 410 g

 

Informace o produktu

  • Značka: MEGASAT
  • EAN: 4046173107029
  • Další vlastnosti: Hmotnost 410.000g.  . . . . . . . . .
Soundbar I - vylepšení zvuku TV v obytném voze / karavanu
Soundbar I – vylepšení zvuku TV v obytném voze / karavanu
1121