Spacák Contour Lux Red Pravá strana

1856 

Spacák Contour Lux Red Pravá strana od této přední společnosti Outwell je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí. Spacák Contour Lux Red Pravá strana právě teď za cenu 1856 Kč.

Katalogové číslo: 27007_711 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Spacák Contour Lux Red Pravá strana od značky s dlouholetou tradicí Outwell je k dostání za výborné peníze. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí.

Ten je tak měkoučký! Spací pytel Outwell Lux přichází také v modré barvě, aby rozjasnil i ten nejšedivější den kempování. Se všemi skvělými vlastnostmi řady Lux, se super měkkou podšívkou, která se nahoře složí pro větší pohodlí, extra nadýchanou výplní a oboustranným zipem. Zajistí vám spokojený spánek každou noc. Ideální pro dovolenou v kempu od pozdního jara do začátku podzimu.

Kryt zipu proti zadrhnutí
Dvojí roční období – reverzibilní spací pytel pro změnu teploty
Izolovaná opěrka hlavy
Přepážka na zip po celé délce
Snadný klouzavý zipový systém
Extra silná manžeta pro větší pohodlí
Kompresní pytel
Měkká kartáčovaná tkanina
Kartáčovaná podšívka s potiskem
Bez PFC

 

Informace o produktu

  • Značka: Outwell
  • EAN: 27007_711
  • Další vlastnosti: Barva Červená. Materiál Polyester. Komfortní teplota (°C) 3. Limitní teplota (°C) -3. Extrémní teplota (°C) -19. Výška postavy 190 cm. Rozměr šířka (cm) 85. Rozměr délka (cm) 220. Sbalené rozměry – šířka (cm) 24. Sbalené rozměry – délka (cm) 42. Materiál výplně spacáku Polyester. Materiál výplně spacáku Isofill. Materiál podšívky spacáku Polyester. Konstrukce spacáku Dvouvrstvý. Zip Pravá strana
Spacák Contour Lux Red Pravá strana
Spacák Contour Lux Red Pravá strana
1856