Spací pytel Basecamp BcII – Double

8579 

Spací pytel Basecamp BcII – Double od skvělého a známého výrobce Sea to Summit je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku. Spací pytel Basecamp BcII – Double aktuálně za super cenu 8579 Kč.

Katalogové číslo: 9327868095650 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Spací pytel Basecamp BcII – Double od předního výrobce Sea to Summit je k dostání levně a pohodlně online. Nakupujte online kvalitní produkty za skvělé ceny.

Náš nejvšestrannější a nejprostornější spacák Basecamp™ poskytuje neomezený pohyb a integraci s vaší matrací, takže si můžete užívat více pohodlí při venkovním nocování. Tři obousměrné zipy poskytují dokonalé větrání a kontrolu teploty a umožňují horní a spodní vrstvu od sebe oddělit, přičemž horní část lze použít jako samostatnou přikrývku v teplejších podmínkách. Naše jedinečná konstrukce WaveLoft™ používá silné vrstvy izolace, které jsou vzájemně propojené, aby získaly více loftu a vytvářely kapsy které zachycují teplý vzduch, což v chladnějších podmínkách zvyšuje tepelný komfort. Díky komorové konstrukci nehrozí, že byste se zamotávali do volné podšívky, protože všechny podšívkové textilie jsou připevněny k vnější tkanině spacáku. Perfektní pro spáče, kteří potřebují pro kvalitní spánek více prostoru a také pro ty, kdo rádi spí v "klubíčku". Basecamp ™ poskytuje všestranný komfort pro jednodenní výlety ze základního tábora a výborně poslouží jako spacák v kempu, kam dojedete autem.

Prostorný obdélníkový tvar pro dvě osoby
Tři obousměrné zipy pro lepší větrání
Víceúčelový zip zajišťuje všestrannost
Izolace THERMOLITE® s konstrukcí WaveLoft™ pro extra teplo a loft
Spojení vnejšího materiálu s vnitřním zabraňuje zamotávání
Elastické smyčky spojují spacák s matrací
Náš materiál s izolací uvnitř THERMOLITE® používá měkká mikrovlákna a jemná denierová vlákna s dutým jádrem pro teplo a měkkost při zachování nízké hmotnosti, vysokého loftu a vynikající stlačitelnosti
Zip je zevnitř kryt velkou légou, která zabraňuje úniku tepla. Léga je vyrobená z materiálu, díky kterému se zip při zapínání a rozepínání nezachycuje. Spacák má také límec.
Vnější materiál 30D DWR Nylon a vnitřní 20D Nylon jsou lehké a velmi stlačitelné textilie
Obsahuje pevný kompresní vak 70D

Materiál:
Vnější materiál: 100% nylon, Vnitřní materiál: 100% nylon, Primární plnící materiál: 100% polyester, obal: 100% nylon
Doporučená výška postavy
do 183 cm


Rozměry po sbalení
ø27 x 29 cm


Hmotnost
2300 g


Vnitřní obvod hrudníku
334 cm


Vnitřní obvod kyčle
326 cm


Vnitřní obvod nohou
294 cm

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868095650
  • Další vlastnosti: Barva Červená. Komfortní teplota (°C) -1. Limitní teplota (°C) -7. Extrémní teplota (°C) -24. Rozměr délka (cm) 183. Hmotnost 2300.000g. . . . . . . . .
Spací pytel Basecamp BcII - Double
Spací pytel Basecamp BcII – Double
8579