Spací pytel Basecamp BcII – Long

5719 

Spací pytel Basecamp BcII – Long od skvělého výrobce Sea to Summit . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Nákupem u nás, ušetříte čas i peníze. Spací pytel Basecamp BcII – Long – produkt momentálně prodáváme za 5719 Kč.

Katalogové číslo: 9327868095629 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Spací pytel Basecamp BcII – Long od známého výrobce Sea to Summit je k dostání výhodně. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

Náš nejvšestrannější a nejprostornější spacák Basecamp™ poskytuje neomezený pohyb a integraci s vaší matrací, takže si můžete užívat více pohodlí při venkovním nocování. Tři obousměrné zipy poskytují dokonalé větrání a kontrolu teploty a umožňují horní a spodní vrstvu od sebe oddělit, přičemž horní část lze použít jako samostatnou přikrývku v teplejších podmínkách.
Naše jedinečná konstrukce WaveLoft™ používá silné vrstvy izolace, které jsou vzájemně propojené, aby získaly více loftu a vytvářely kapsy které zachycují teplý vzduch, což v chladnějších podmínkách zvyšuje tepelný komfort. Díky komorové konstrukci nehrozí, že byste se zamotávali do volné podšívky, protože všechny podšívkové textilie jsou připevněny k vnější tkanině spacáku. Perfektní pro spáče, kteří potřebují pro kvalitní spánek více prostoru a také pro ty, kdo rádi spí v "klubíčku".
Basecamp ™ poskytuje všestranný komfort pro jednodenní výlety ze základního tábora a výborně poslouží jako spacák v kempu, kam dojedete autem. Prostorný obdélníkový tvar pro dvě osobyTři obousměrné zipy pro lepší větráníVíceúčelový zip zajišťuje všestrannostIzolace THERMOLITE® s konstrukcí WaveLoft™ pro extra teplo a loftSpojení vnejšího materiálu s vnitřním zabraňuje zamotáváníElastické smyčky spojují spacák s matracíNáš materiál s izolací uvnitř THERMOLITE® používá měkká mikrovlákna a jemná denierová vlákna s dutým jádrem pro teplo a měkkost při zachování nízké hmotnosti, vysokého loftu a vynikající stlačitelnostiZip je zevnitř kryt velkou légou, která zabraňuje úniku tepla. Léga je vyrobená z materiálu, díky kterému se zip při zapínání a rozepínání nezachycuje. Spacák má také límec.Vnější materiál 30D DWR Nylon a vnitřní 20D Nylon jsou lehké a velmi stlačitelné textilieObsahuje pevný kompresní vak 70DTento spacák lze sepnout s druhým spacákemMateriál:Vnější materiál: 100% nylon, Vnitřní materiál: 100% nylon, Primární plnící materiál: 100% polyester, obal: 100% nylon

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868095629
  • Další vlastnosti: Barva Červená. Komfortní teplota (°C) -1. Limitní teplota (°C) -7. Extrémní teplota (°C) -24. Rozměr délka (cm) 198. Hmotnost 1600.000g. . . . . . . . .
Spací pytel Basecamp BcII - Regular
Spací pytel Basecamp BcII – Long
5719