Spací pytel Spark SpI – Regular

6879 

Spací pytel Spark SpI – Regular od dodavatele s dlouholetou historií Sea to Summit je k dostání za výborné peníze. Kupte si hezky z pohodlí domova bezpečně online. Spací pytel Spark SpI – Regular aktuálně za super cenu 6879 Kč.

Katalogové číslo: 9327868094967 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Spací pytel Spark SpI – Regular od známé společnosti Sea to Summit je u nás k dostání za skvělou cenu. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online.

Naše ultralehké a technické spací pytle Spark™ jsou navrženy tak, aby vás udržovaly v co největším teple a zároveň zachovaly minimální hmotnost a velikost po sbalení. Řada spacích pytlů Spark™ pokrývá vše od ultralehkých vložek do spacáku, po lehké expediční spací pytle vhodné do mírné zimy. I přes jejich různé použití jsou velmi lehké díky použitým konstrukcím. Tajemství působivého výkonu se skrývá v kombinaci prvotřídních materiálů a pečlivého designu. Prvotřídní husí peří RDS 850+ Loft, lehký zip #3 YKK®, vysoce výkonný vnější nylonový materiál 10D a podšívka 7D připravují půdu pro vynikající výkon. Spark™ je navržen jako těsně přiléhající spací pytel s mumiovým tvarem pro účinnou izolaci. Každý model je poté vyladěn tak, aby co nejlépe vyhovoval účelům, pro které se hodí. Naše úprava odpuzující vodu ULTRA-DRY Down™ chrání peří od vnější vlhkosti a kondenzace z vnitřní strany spacího pytle, čímž se eliminují negativní účinky, které vlhkost na peří má. Všechny péřové spací pytle od Sea to Summit používají peří s certifikací RDS (Responsible Down Standard). Díky úpravě ULTRA-DRY Down™ je Spark™ spacákem vhodným i pro adventure závody a "hard-alpine", kde se počítá každý gram a peří nikdy předtím nebylo možnou variantou.

Lehké materiály 7D a 10D pro nízkou hmotnost spacího pytle a malé rozměry po sbalení
RDS 850+ Loft Premium Goose ULTRA-DRY Down™ pro maximální izolaci
Mumiový tvar pro pohodlí a účinnou izolaci
Vertikální komory v oblasti hrudníku zabraňují sesouvání peří a předchází tak studeným místům
Prošívaná konstrukce minimalizuje hmotnost
Svislé prošívané komory v oblasti hrudníku zajišťují, že se peří nemůže během spánku sesouvat ke stranám a vytvářet tak studená místa.
Poloviční zip s jedním jezdcem usnadňuje přístup a udržuje váhu na minimu
Díky aktualizovaným rozměrům poskytuje spací pytel více prostoru pro ramena i boky při zachování izolační účinnosti
Obsahuje lehký kompresní vak Ultra-Sil™ Nano pro kompaktní sbalení

Materiál:
Vnější materiál: 100% nylon, Podšívka: 100% nylon, Primární plnicí materiál: kachní peří (Min. 90% peří obal: 100% nylon

Výška postavy do 183 cm

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868094967
  • Další vlastnosti: Barva Šedá. Barva Žlutá. Komfortní teplota (°C) 9. Limitní teplota (°C) 5. Extrémní teplota (°C) -9. Hmotnost 340.000g. . . . . . . . .
Spací pytel Spark SpI - Regular
Spací pytel Spark SpI – Regular
6879