Spací pytel Spark SpII – Long

10999 

Spací pytel Spark SpII – Long od dodavatele s dlouholetou historií Sea to Summit je momentálně za bezkonkurenční cenu. Nečekejte fronty v kamenných prodejnách, nákupem online ušetříte. Spací pytel Spark SpII – Long cenově vychází na 10999 Kč.

Katalogové číslo: 9327868094998 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Spací pytel Spark SpII – Long od tohoto skvělého výrobce Sea to Summit . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality.

Naše ultralehké a technické spací pytle Spark™ jsou navrženy tak, aby vás udržovaly v co největším teple a zároveň zachovaly minimální hmotnost a velikost po sbalení. Řada spacích pytlů Spark™ pokrývá vše od ultralehkých vložek do spacáku, po lehké expediční spací pytle vhodné do mírné zimy. I přes jejich různé použití jsou velmi lehké díky použitým konstrukcím. Tajemství působivého výkonu se skrývá v kombinaci prvotřídních materiálů a pečlivého designu. Prvotřídní husí peří RDS 850+ Loft, lehký zip #3 YKK®, vysoce výkonný vnější nylonový materiál 10D a podšívka 7D připravují půdu pro vynikající výkon. Spark™ je navržen jako těsně přiléhající spací pytel s mumiovým tvarem pro účinnou izolaci. Každý model je poté vyladěn tak, aby co nejlépe vyhovoval účelům, pro které se hodí. Naše úprava odpuzující vodu ULTRA-DRY Down™ chrání peří od vnější vlhkosti a kondenzace z vnitřní strany spacího pytle, čímž se eliminují negativní účinky, které vlhkost na peří má. Všechny péřové spací pytle od Sea to Summit používají peří s certifikací RDS (Responsible Down Standard). Díky úpravě ULTRA-DRY Down™ je Spark™ spacákem vhodným i pro adventure závody a "hard-alpine", kde se počítá každý gram a peří nikdy předtím nebylo možnou variantou.

Lehké materiály 7D a 10D pro nízkou hmotnost spacího pytle a malé rozměry po sbalení
RDS 850+ Loft Premium Goose ULTRA-DRY Down™ pro maximální izolaci
Mumiový tvar pro pohodlí a účinnou izolaci
Vertikální komory v oblasti hrudníku zabraňují sesouvání peří a předchází tak studeným místům
Svislá H konstrukce v oblasti trupu má více peří a poskytuje dodatečné teplo. Svislé komory v oblasti hrudníku zajišťují, že se peří nemůže během spánku sesouvat ke stranám a vytvářet tak studená místa.
Spodní část spacího pyle používá prošívanou vodorovnou komorovou konstrukci pro minimalizaci hmotnosti
? zip se dvěma jezdci usnadňuje přístup a umožňuje větrání od střední části spacáku
Zip je zevnitř kryt velkou légou, která zabraňuje úniku tepla.
Disponuje límcem s kapucí
Obsahuje lehký kompresní vak Ultra-Sil™ Nano pro kompaktní sbalení

Materiál:
Vnější materiál: 100% nylon, Podšívka: 100% nylon, Primární plnicí materiál: kachní peří (Min. 90% peří obal: 100% nylonVýška postavy do 198 cm

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868094998
  • Další vlastnosti: Barva Šedá. Barva Žlutá. Komfortní teplota (°C) 4. Limitní teplota (°C) -2. Extrémní teplota (°C) -18. Hmotnost 560.000g. . . . . . . . .
Spací pytel  Spark SpII - Regular
Spací pytel Spark SpII – Long
10999