Spací pytel Traverse TvII – Regular

4899 

Spací pytel Traverse TvII – Regular od našeho známého výrobce Sea to Summit , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Nakupte z široké nabídky kvalitných produktů za super ceny. Spací pytel Traverse TvII – Regular zrovna teď v akci za 4899 Kč.

Katalogové číslo: 9327868095667 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Spací pytel Traverse TvII – Regular od výrobce s mnohaletou tradicí Sea to Summit , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. V eshopu pořídíte opravdu kvalitu za rozumné peníze.

Ať už se přes den pohybujete na sněhu a spíte v horských chatách, nebo kempujete po letní bouři, spací pytel Traverse™ vás nezklame. Naše jedinečná konstrukce WaveLoft™ používá silné vrstvy izolace, které jsou vzájemně propojené, aby získaly více loftu a vytvářely kapsy které zachycují teplý vzduch, což v chladnějších podmínkách zvyšuje tepelný komfort. Díky komorové konstrukci nehrozí, že byste se zamotávali do volné podšívky, protože všechny podšívkové textilie jsou připevněny k vnější tkanině spacáku. Zip Free-Flow triple zaručuje v případě potřeby maximální tepelný komfort a naopak více možností ventilace v teplejších podmínkách. Poloviční zip na pravé straně spacího pytle poskytuje volný pohyb pro obě paže a další možnosti větrání. Také díky němu můžete horní třetinu spacího pytle sklopit dolů a použít ji jako mini přikrývku. Na levé straně, po celé délce spacího pytle, je obousměrný zip a další, samostatný zip, naleznete v oblasti chodidel. Díky tomu lze ze spacího pytle udělat plnohodnotnou přikrývku, například v situacích, kdy se rtuť vyšplhá výše, než jste očekávali.

Zúžující se obdélníkový tvar pro více prostoru a pohodlí než u tradičního mumiového tvaru
Poloviční zip Free-Flow na pravé straně spacího pytle poskytuje volný pohyb pro obě paže a další možnosti větrání
Izolace THERMOLITE® s konstrukcí WaveLoft™ pro extra teplo a loft
Spojení vnejšího materiálu s vnitřním zabraňuje zamotávání
Náš materiál s izolací uvnitř THERMOLITE® používá měkká mikrovlákna a jemná denierová vlákna s dutým jádrem pro teplo a měkkost při zachování nízké hmotnosti, vysokého loftu a vynikající stlačitelnosti
Anatomicky tvarovaný prostor pro chodidla pro více místa
Zip je zevnitř kryt velkou légou, která zabraňuje úniku tepla. Léga je vyrobená z materiálu, díky kterému se zip při zapínání a rozepínání nezachycuje
Vnější materiál 30D DWR Nylon a vnitřní 20D Nylon jsou lehké a velmi stlačitelné textilie
Obsahuje pevný kompresní vak 70D
Tento spací pytel lze vzájemně sepnout s druhým spacákem

Materiál:
Vnější materiál: 100% nylon, Vnitřní materiál: 100% nylon, Primární plnící materiál: 100% polyester, obal: 100% nylon
Doporučená výška postavy: až 183 cm

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868095667
  • Další vlastnosti: Komfortní teplota (°C) 2. Limitní teplota (°C) -4. Extrémní teplota (°C) -21. Hmotnost (g) 1130. Hmotnost 1130.000g.  . . . . . . . . .
Spací pytel Traverse TvII - Regular
Spací pytel Traverse TvII – Regular
4899