Spací pytel Traverse TvIII – Regular

5399 

Spací pytel Traverse TvIII – Regular od skvělé značky Sea to Summit , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. V e-shopu pořídíte skvělé produtky za nízké ceny. Spací pytel Traverse TvIII – Regular – nyní zakoupíte od 5399 Kč.

Katalogové číslo: 9327868095681 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Spací pytel Traverse TvIII – Regular od společnosti Sea to Summit jde u nás právě teď pořídit výhodně. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě.

Ať už se přes den pohybujete na sněhu a spíte v horských chatách, nebo kempujete po letní bouři, spací pytel Traverse™ vás nezklame.
Naše jedinečná konstrukce WaveLoft™ používá silné vrstvy izolace, které jsou vzájemně propojené, aby získaly více loftu a vytvářely kapsy které zachycují teplý vzduch, což v chladnějších podmínkách zvyšuje tepelný komfort. Díky komorové konstrukci nehrozí, že byste se zamotávali do volné podšívky, protože všechny podšívkové textilie jsou připevněny k vnější tkanině spacáku. Zip Free-Flow triple zaručuje v případě potřeby maximální tepelný komfort a naopak více možností ventilace v teplejších podmínkách. Poloviční zip na pravé straně spacího pytle poskytuje volný pohyb pro obě paže a další možnosti větrání. Také díky němu můžete horní třetinu spacího pytle sklopit dolů a použít ji jako mini přikrývku. Na levé straně, po celé délce spacího pytle, je obousměrný zip a další, samostatný zip, naleznete v oblasti chodidel. Díky tomu lze ze spacího pytle udělat plnohodnotnou přikrývku, například v situacích, kdy se rtuť vyšplhá výše, než jste očekávali. Zúžující se obdélníkový tvar pro více prostoru a pohodlí než u tradičního mumiového tvaruPoloviční zip Free-Flow na pravé straně spacího pytle poskytuje volný pohyb pro obě paže a další možnosti větráníIzolace THERMOLITE® s konstrukcí WaveLoft™ pro extra teplo a loftSpojení vnejšího materiálu s vnitřním zabraňuje zamotáváníNáš materiál s izolací uvnitř THERMOLITE® používá měkká mikrovlákna a jemná denierová vlákna s dutým jádrem pro teplo a měkkost při zachování nízké hmotnosti, vysokého loftu a vynikající stlačitelnostiAnatomicky tvarovaný prostor pro chodidla pro více místaZip je zevnitř kryt velkou légou, která zabraňuje úniku tepla. Léga je vyrobená z materiálu, díky kterému se zip při zapínání a rozepínání nezachycujeVnější materiál 30D DWR Nylon a vnitřní 20D Nylon jsou lehké a velmi stlačitelné textilieObsahuje pevný kompresní vak 70DTento spací pytel lze vzájemně sepnout s druhým spacákemMateriál:Vnější materiál: 100% nylon, Vnitřní materiál: 100% nylon, Primární plnící materiál: 100% polyester, obal: 100% nylon

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868095681
  • Další vlastnosti: Barva Zelená. Materiál Polyester. Materiál Nylon. Komfortní teplota (°C) -4. Limitní teplota (°C) -10. Extrémní teplota (°C) -28. Hmotnost (g) 1460. Hmotnost 1440.000g. . . . . . .
Spací pytel Traverse TvIII - Regular
Spací pytel Traverse TvIII – Regular
5399