Spací pytel Trek TkIII – Regular Blue (barva modrá)

9099 

Spací pytel Trek TkIII – Regular Blue (barva modrá) od skvělého výrobce Sea to Summit je k dostání teď opravdu levně. Nakupujte bezpečně a rychle online. Spací pytel Trek TkIII – Regular Blue (barva modrá) ve výhodné slevě 9099 Kč.

Katalogové číslo: 9327868095407 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Spací pytel Trek TkIII – Regular Blue (barva modrá) od naší známé značky Sea to Summit je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Nakupujte bezpečně a rychle online.

Pokud máte nižší rozpočet a vysoké požadavky, tak jsou spacáky řady Trek™ tím co hledáte! Jsou ideální volbou pro cesty kolem světa a nízkorozpočtové batůžkaření.
Svislé komory v oblasti hrudníku zajišťují, že se peří nemůže během spánku sesouvat ke stranám a vytvářet tak studená místa. Komorová konstrukce s bočními přepážkami udržuje poměr plnění 60/40 a ponechává více peří v horní části spacího pytle pro maximální izolaci. Lehké materiály snižují hmotnost a objem sbaleného spacáku, zatímco obousměrný boční zip #5 YKK po celé délce a samostatný zip v oblasti chodidel umožňují, aby se spacák dal úplně otevřít a využít i jako přikrývka. Zip v oblasti chodidel poskytuje extra větrání a umožňuje volnost pohybu nohou.
3D komorová konstrukce s boční přepážkou zajišťuje, že peří může dosáhnout svého maximálního loftu a dostane se tak až k samému okraji spacáku, čímž se maximalizuje izolace. Obložená kapuce se v případě potřeby dá pevně stáhnout a v teplejším počasí ji lze zploštit. Zip je zevnitř kryt velkou légou, která zabraňuje tepelným ztrátám kolem zipu. Je vyrobena z materiálu, který zajišťuje hladké zapínání a rozepínání bez zachycování zipu.
Vnitřní materiál je vyroben z vysoce prodyšné tkaniny 20D, která je odolná proti pronikání peří.
Jako doplněk k promyšleným designovým prvkům tohoto klasického spacáku jsme přidali velkou vnitřní bezpečnostní kapsu, která je ideální pro vaše cennosti nebo udržování baterií v teple. Zúžující se obdélníkový tvar pro více prostoru a pohodlí než u tradičního mumiového tvaruRDS 650+ Loft ULTRA-DRY Down™ pro vynikající izolaci a stlačitelnostLehké materiály pro sníženou hmotnost a objemVertikální komory v oblasti hrudníku zabraňují sesouvání peří a předchází tak studeným místůmOboustranný boční zip #5 YKK a samostatný zip v oblasti nohou umožňují, aby se spacák dal použít i jako přikrývka a poskytují další možnosti ventilaceZip je zevnitř kryt velkou légou, která zabraňuje úniku tepla. Léga je vyrobená z materiálu, díky kterému se zip při zapínání a rozepínání nezachycujeVelká vnitřní bezpečnostní kapsa3D komorová konstrukce s boční přepážkou zajišťuje, že peří může dosáhnout svého maximálního loftu a dostane se tak až k samému okraji spacáku, čímž se maximalizuje izolace 3D kapuce se v případě potřeby dá pevně stáhnoutTrek Tk3 má navíc légu kolem límce, díky které se zachycuje veškeré teplo ve spacákuPodšívková tkanina je vyrobena z jemného materiálu 20D, který je lehký a vysoce prodyšný. Vnější nylonový materiál 30D je odolnýObsahuje kompresní vak Ultra-Sil™ pro kompaktní sbaleníTento spací pytel lze vzájemně sepnout s druhým spacákemMateriál:Vnější materiál: 100% nylon, Vnitřní materiál: 100% nylon, Primární plnící materiál: kachní peří (Min. 85% peří), obal 100% nylon

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868095407
  • Další vlastnosti: Barva Modrá. Materiál Nylon. Komfortní teplota (°C) -6. Limitní teplota (°C) -12. Extrémní teplota (°C) -31. Hmotnost (g) 1200. Hmotnost 1190.000g. . . . . . . .
Spací pytel Trek TkIII - Regular Blue (barva modrá)
Spací pytel Trek TkIII – Regular Blue (barva modrá)
9099