Tablety Katadyn MICROPUR Forte

730 

Tablety Katadyn MICROPUR Forte značky s tradicí a dobrou pověstí KATADYN , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem. Tablety Katadyn MICROPUR Forte aktuálně za 730 Kč.

Katalogové číslo: 7612013179067 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Tablety Katadyn MICROPUR Forte od známého předního výrobce KATADYN – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Nakupujte online kvalitní produkty za skvělé ceny.

MICROPUR Forte MF 1T je rychlá a účinná dezinfekce vody ve formě minitablet. Jedná se o unikátní kombinovaný přípravek využívající technologii aktivního chlóru a stříbrných iontů. V důsledku vysokého dezinfekčního účinku zbaví vodu do 30 minut bakterií a virů a současně vydezinfikovanou vodu zakonzervuje až na dobu 6 měsíců. Za 2 hodiny dokáže eliminovat velmi odolné prvoky jako např. Lamblie (Giardia Intestinalis). Použití přípravku MICROPUR Forte MF 1T je velice snadné – stačí pouze vhodit adekvátní počet minitablet (1 tableta na 1 l vody) do sklenice, lahve, kanystru či zásobníku s vodou určenou ke konzumaci, nechat rozpustit a působit po dobu 30 minut. S použitím přípravku nejsou spojena žádná zdravotní rizika a takto připravenou vodu lze použít ke konzumaci, mytí nádobí nebo osobní hygieně.Přípravek je určen pro dezinfekci vizuálně čiré vody, v případě zákalu je nutno předem provést mechanickou filtraci, např. někerým z filtrů KATADYN. Tyto tablety na dezinfekci vody MICROPUR Forte MF 1T můžou zanechat jemnou chlorovou příchuť a při vaření nebo přímé konzumaci vody je proto vhodné upravit chuť vody přípravkem MICROPUR Antichlorine MA 100F.Balení: 100 kusůŽivotnost: 5 let

 

Informace o produktu

  • Značka: KATADYN
  • EAN: 7612013179067
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Tablety Katadyn MICROPUR Forte
Tablety Katadyn MICROPUR Forte
730