Thitronik Alarm Thitronik WiPro III Pro Mercedes Sprinter, VW Carfter

9019 

Thitronik Alarm Thitronik WiPro III Pro Mercedes Sprinter, VW Carfter od této skvělé značky Thitronik je u nás k dostání za skvělou cenu. Kupte si hezky z pohodlí domova bezpečně online. Thitronik Alarm Thitronik WiPro III Pro Mercedes Sprinter, VW Carfter levně za 9019 Kč.

Katalogové číslo: 4260083557662 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Thitronik Alarm Thitronik WiPro III Pro Mercedes Sprinter, VW Carfter od předního výrobce Thitronik , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Našim cílem je vaše spokojenost.

Alarm Thitronik WiPro III bez pohybových senzorů pro karavany a obytné vozy. Alarm Thitronik WiPro III bez pohybových senzorů pro karavany a obytné vozy. Pro efektivní ochranu vozidla využívá bezdrátové magnetické kontakty na okenních rámech. Tím se předchází falešným poplachům. Alarmový systém tak poskytuje ochranu když je to nejvíc potřeba – když jsou uvnitř lidé. Spolu s vnější houkačkou nebo volitelnou sirénou zajišťuje potřebný dohled integrovaná vnitřní siréna. Vlastnosti alarmu Thitronik WiPro 868 III: Pracuje s bezdrátovými magnetickými kontakty. Má intuitivní a velmi snadné ovládání. Příjem detektorů není ničím narušitelný. Je možné přebývat uvnitř vozidla bez deaktivace senzorů. Hlavní jednotka se ovládá původním klíčem od auta a bezdrátovým ovladačem. Možnost následného připojení bezdrátového příslušenství. Disponuje funkcí planého poplachu. Vhodný i pro vozidlo bez sběrnice CAN bus. Životnost baterie bezdrátového příslušenství je přibližně dva roky. Možnost připojení až 100 bezdrátových modulů. Dosah bezdrátového připojení až 75 metrů. Je chráněn více než čtyřmi miliardami kódů. Možnost přesného sledování vozu prostřednictvím& GPS pomocí funkce Pro-finder. Možnost zasílání alarmových SMS zpráv pomocí funkce Pro-finder. Obsah dodávky: hlavní jednotka WiPro s integrovanou sirénou přenosný bezdrátový vysílač 868 bezdrátový magnetický kontakt černý kabelový svazek instalační materiál uživatelský manuál v angličtině, němčině, francouzštině, italštině, holandštině, dánštině, švédštině Parametry: napájecí proud: cca 11 mA napájecí napětí: 12 / 24 V siréna alarmu: cca 102 dB rozměry hlavní jednotky (Š x H x V): 80 x 80 x 29 mm hmotnost hlavní jednotky: 90 g Video

 

Informace o produktu

  • Značka: Thitronik
  • EAN: 4260083557662
  • Další vlastnosti: Typ Pro Mercedes Sprinter, VW Carfter.  . . . . . . . . .
Thitronik Alarm Thitronik WiPro III Pro Mercedes Sprinter
Thitronik Alarm Thitronik WiPro III Pro Mercedes Sprinter, VW Carfter
9019