Thule Střešní okno Vent s 12 V ventilátorem bílá (průsvitná)

6018 

Thule Střešní okno Vent s 12 V ventilátorem bílá (průsvitná) od přední společnosti Thule je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Skvělý produkt s garancí kvality. Thule Střešní okno Vent s 12 V ventilátorem bílá (průsvitná) momentálně v akci za 6018 Kč.

Katalogové číslo: 5415182010832 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Thule Střešní okno Vent s 12 V ventilátorem bílá (průsvitná) od skvělého a známého výrobce Thule lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Máte rádi různé slevové akce? Pro stálé klienty máme výhodný věrnostní program.

Odolné střešní okno do karavanu vybavené 12 V ventilátorem a permanentní ventilací. Vyrobené z nárazuvzdorného plastu odolného vůči povětrnostním vlivům. Střešní okno Thule Vent s 12 V ventilátorem je ideálním doplňkem ke karavanu. Vnější rám okna je vyroben ze stabilního a voděodolného ASA plastu pro pevné přilepení a utěsnění. Kryt se otevírá a zavírá jednoduše pomocí ovládacího knoflíku. Součástí je permanentní ventilace pro neustálý přísun čerstvného vzduchu dovnitř karavanu i při zavřeném okně. Díky aerodynamickému tvaru krytu není k tomuto oknu zapotřebí přídavný střešní spojler. Kryt okna z dvojitého skla je vyroben z UV odolného materiálu. Okno je vybaveno 12 V ventilátorem. Ventilátor nabízí 12 úrovní provzdušňování a odvzdušňování, funkci úspory energie, vysoce výkonný režim a bezpečnostní mechanizmus pro ochranu proti přepětí, nesprávnému zapojení a zablokování. Ventilátor lze pohodlně ovládat pomocí dotykového panelu s LED indikací. Cirkulace vzduchu činí max. 20 m³ za minutu. Okno je dostupné ve 3 barvách krytu: bílá neprůsvitná, bílá průsvitná, průhledná Montáž: K instalaci tohoto okna není zapotřebí provrtávat střechu (kromě montážního výřezu), vnější a vnitřní rám se k sobě spojují pomocí speciálních svorek. Okno je standardně vhodné pro instalaci do střechy o tloušťce 25 – 40 mm – v případě, že je tloušťka střechy větší než 40 mm, je nutné k oknu dokoupit montážní kit (produkt 89 342). Parametry: napětí: 12 V barva krytu: různé barvy permanentní ventilace: ano tloušťka střechy: 25 – 60 mm rozměr výřezu: 400 x 400 mm rozměry (Š x V x H): 45.9 x 7,8 x 47,2 cm

 

Informace o produktu

  • Značka: Thule
  • EAN: 5415182010832
  • Další vlastnosti: Barva bílá (průsvitná). instalační rozměr (cm) 40 x 40 cm.  . . . . . . . . .
Thule Střešní okno Vent s 12 V ventilátorem bílá (průsvitná)
Thule Střešní okno Vent s 12 V ventilátorem bílá (průsvitná)
6018