Univerzální plynový gril CADAC SkottelBraai Original

2703 

Univerzální plynový gril CADAC SkottelBraai Original od spolehlivé značky CADAC lze pořídit u nás za skvělou cenu. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně. Univerzální plynový gril CADAC SkottelBraai Original nyní za 2703 Kč.

Katalogové číslo: 6001773105439 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Univerzální plynový gril CADAC SkottelBraai Original od společnosti s dlouholetou tradicí CADAC je momentálně ve výhodné akci. Pořidťe si tento produkt bezpečně online na našem e-shopu.

Objevte nejtypičtější grilování CADAC. Braai je víc než jen gril, řada obsahuje kus 70leté historie společnosti CADAC.
Společnost CADAC je proslulá vývojem pokrmu Skottel Braai, který pochází od jihoafrických farmářů, kteří k přípravě jídla pod širým nebem používají pluhový smyk na ohni. Skottel je ideální pro přípravu nejrůznějších pokrmů pod širým nebem… od tradičních snídaní, přes paelly, klobásy, vejce, hranolky a mnoho dalších jídel. Při použití se stojanem na hrnce funguje gril jako vařič, na kterém se vaří voda a do kterého se vejdou hrnce o průměru až 30 cm. Výjimečně všestranný, robustní a přenosný gril Skottel Braai váží méně než 6 kg.

Originální skottel CADAC Braai (ø 50 cm)
Miska Skottel s tvrdým porcelánovým smaltem (ø 49 cm)
Dřík z nerezové oceli
Odnímatelné hliníkové nohy / snadné balení
Přenosná taška je součástí balení
Včetně podstavce na hrnce a skottelu

 

Informace o produktu

  • Značka: CADAC
  • EAN: 6001773105439
  • Další vlastnosti: Spotřeba plynu g/h 218. Rozměr výška (cm) 73. Rozměr hloubka (cm) 63. Rozměr šířka (cm) 63. Hmotnost (g) 6000. Průměrný tlak za provozu (mBar) 28-37. . . . . . . . .
Univerzální plynový gril CADAC SkottelBraai Original
Univerzální plynový gril CADAC SkottelBraai Original
2703