VEGA Plynový vařič

2970 

VEGA Plynový vařič od přední společnosti OPTIMUS OF SWEDEN je momentálně ve výhodné akci. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny. VEGA Plynový vařič – můžete mít za 2970 Kč.

Katalogové číslo: 7391812185058 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

VEGA Plynový vařič od společnosti s dlouholetou tradicí OPTIMUS OF SWEDEN je k dostání teď u nás za skvělou cenu. V eshopu pořídíte opravdu kvalitu za rozumné peníze.

Vega se vyznačuje palivovou kartuší spojenou s hořákem hadičkou, což bylo pouze u vařičů multipalivových. Tato vlastnost se sebou nese několik výhod. Hořák opatřený nožičkami je výrazně stabilnější než hořák umístěný na plynové kartuši, a je tudíž možno používat nádobí s větším průměrem dna. Palivo lze využívat jak v plynném, tak i v kapalném režimu (kartuše obrácena dnem vzhůru a postavena na podnoží) v závislosti na aktuálních klimatických podmínkách (kapalný režim určen pro chladné počasí). Otočení kartuše dnem vzhůru má rovněž pozitivní ekonomický dopad – palivo je využito do poslední kapky.
Vlastnosti:

Hmotnost: 178 g
Průměrná doba hoření: 160 min
Palivo: směs propanu, butanu a isobutanu
Výkon: 3700 W
Plynový

 

Informace o produktu

  • Značka: OPTIMUS OF SWEDEN
  • EAN: 7391812185058
  • Další vlastnosti: Barva Černá. Barva Šedá. Elektrický výkon (W) 3700. Hmotnost (g) 178. Typ paliva Plyn. Doba hoření 160 minut. . . . . . . . .
VEGA Plynový vařič
VEGA Plynový vařič
2970