Vložka do spacáku Reactor Plus (Compact) – Thermolite® Mummy Liner

1699 

Vložka do spacáku Reactor Plus (Compact) – Thermolite® Mummy Liner od kvalitního výrobce Sea to Summit je k sehnání u nás za skvělou cenu. Skvělý produkt s garancí kvality. Vložka do spacáku Reactor Plus (Compact) – Thermolite® Mummy Liner stojí u nás 1699 Kč.

Katalogové číslo: 9327868022298 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Vložka do spacáku Reactor Plus (Compact) – Thermolite® Mummy Liner od skvělého a známého výrobce Sea to Summit je k dostání za výborné peníze. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží.

Reactor CompactPlus může zvýšit tepelný komfort vašeho spacího pytle až o 11°C díky materiálu Thermolite® z dvojí gramáže. Náš běžný materiál o hmotnosti 80 g/m? je kombinován s panely z materiálu Thermolite® 110 g/m? v oblasti trupu a chodidel, který dodává dodatečné teplo v nejvíce potřebných oblastech. Díky ergonomickému, múmiovému tvaru, je vložka velice lehká a ideální pro osoby do 182 cm. Vložka do spacáku z dvojí gramáže materiálu Thermolite®Tkanina s vyšší gramáží v oblasti trupu a chodidelStahovací kapuce Sbalitelný do přiloženého obalu z materiálu UltraSil® Cordura®Lze prát v pračceSkladný, kratší design je ideální pro ženy a mládežMateriál:Vložka: 100% polyester, Úložný pytlík: 100% nylon

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868022298
  • Další vlastnosti: Barva Červená. Hmotnost 263.000g.  . . . . . . . . .
Vložka do spacáku Reactor Plus (Compact) - Thermolite® Mummy Liner
Vložka do spacáku Reactor Plus (Compact) – Thermolite® Mummy Liner
1699