Vodní vak Watercell ST 10L

839 

Vodní vak Watercell ST 10L od dodavatele s dlouholetou historií Sea to Summit je právě nyní na našich stránkách v akci. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online. Vodní vak Watercell ST 10L – můžete mít za 839 Kč.

Katalogové číslo: 9327868120239 Kategorie: , Štítek:

Popis

Vodní vak Watercell ST 10L od společnosti s úžasnou pověstí Sea to Summit je k dostání teď opravdu levně. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci.

Minimalistický, odolný a ohebný vak na vodu Watercell ST je díky svému 3D tvaru dobře skladný a jeho design umožňuje snadné naplňování, ukládání i vypouštění vody. Konstrukce má RF svařované švy pro maximální pevnost, spolehlivost a sbalitelnost. Vnitřní obložení vaku je vyrobeno z potravinářského TPU, který neobsahuje BPA, PVC a neovlivňuje chuť tekutin. Strategicky umístěná voděodolná držadla fungují i jako kotvící body, zatímco široké, šroubovací ústí a nízkoprofilové Madlo Fill-handle usnadňují plnění vaku. Vzpřímená konstrukce vaku umožňuje efektivní využití vnitřního objemu a zajišťuje, aby Watercell ST kompletně vyschnul po skončení vaší cesty. Pevně RF svařovaná 3D konstrukce s vnitřní přepážkou pro snadné použití a kompaktní sbalení.Poloprůsvitný TPU je ohebný a odolný proti oděruŠiroké, šroubovací ústíDíky nízkoprofilovému držadlu Fill handle lze obsluhovat vak jednou rukouOdolné rukojeti lze použít i jako kotvící body.Potravinářský TPU, který neobsahuje BPA, PVC a neovlivňuje chuť vodyNEJLEPŠÍ POUŽITÍ: vícedenní výlety na kole, sjíždění řek, kempování, vícedenní přechody hor.Materiál:Vak: nylon s TPU filmem, Popruh: TPU, víčko:: TPU

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868120239
  • Další vlastnosti: Barva Šedá.  . . . . . . . . .
Vodní vak Watercell ST 10L
Vodní vak Watercell ST 10L
839