Vodní vak Watercell X 6L

1079 

Vodní vak Watercell X 6L od značky s dlouholetou tradicí Sea to Summit je pro vás pro vás právě dnes v akci. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku. Vodní vak Watercell X 6L výhodně ted u nás za 1079 Kč.

Katalogové číslo: 9327868120185 Kategorie: , Štítek:

Popis

Vodní vak Watercell X 6L od dodavatele se skvělou pověstí Sea to Summit – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem.

Naše Watercell X kombinuje inteligentní design, robustní materiály a dokonalou funkčnost a vytváří tak jedinečné řešení pro víceúčelové skladování a dávkování vody. Díky své konstrukci a skladnému 3D tvaru se snadno naplňuje, ukládá, zavěšuje i vypouští. Jedinečný, multifunkční, nízkoprofilový uzávěr umožňuje regulaci průtoku vody a snadné naplnění širokým ústím. Malý sprchovací nástavec pak dodává všetrannosti tohoto produktu. Vodotěsný popruh na vaku je nastavitelný a tak usnadňuje jeho přenášení, lze ho využít i pro zavěšení. Strategicky umístěná rukojeť usnadňuje plnění, zatímco vzpřímená konstrukce vaku umožňuje efektivní využití vnitřního objemu a zajišťuje, aby Watercell X zcela vyschnul po skončení vaší cesty. Vyrobeno z ohebného 400D nylonového materiálu, odolného proti oděru s RF svařovanými švy pro maximální pevnost, spolehlivost a sbalitelnost. Vnitřní obložení vaku je vyrobeno z potravinářského TPU, který neobsahuje BPA, PVC a neovlivňuje chuť tekutin . Pevně RF svařovaná 3D konstrukce s vnitřní přepážkou pro snadné použití a kompaktní sbalení.Jedinečný multifunkční nízkoprofilový uzávěr umožňuje regulaci průtoku vody a snadné naplnění širokým ústím. Nastavitelný systém popruhu pro nošení, připevnění a zavěšeníMalý sprchovací nástavec se snadno připne k popruhu pro bezpečné uloženíPotravinářský TPU, který neobsahuje BPA, PVC a neovlivňuje chuť vodyVyrobeno z ohebného 400D nylonového materiálu, odolného proti oděru, který snadno sbalíteWatercell Adaptor Kit je k dispozici samostatně a obsahuje univerzální hadici Quick Connect hydration hose a samotěsnící ventil s náústkem bez BPA a PVC.NEJLEPŠÍ POUŽITÍ: Expedice, vícedenní výlety na kole, 4WD Touring, sjíždění řek, spaní v autě, kempování, vícedenní přechody hor.Materiál:Vak: nylon s TPU filmem, Popruh: TPU, víčko:: TPU

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868120185
  • Další vlastnosti: Barva Šedá. Objem (l) 6.  . . . . . . . . .
Vodní vak Watercell X 6L
Vodní vak Watercell X 6L
1079