Vozík Sit-on-Top Cart – solid wheels

4399 

Vozík Sit-on-Top Cart – solid wheels s pečetí kvality od Sea to Summit , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. V našem e-shopu pořídíte další zboží jako toto výhodně. Vozík Sit-on-Top Cart – solid wheels , produkt nakoupíte ted u nás za 4399 Kč.

Katalogové číslo: 9327868050109 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Vozík Sit-on-Top Cart – solid wheels zboží dodává Sea to Summit je k dostání teď opravdu levně. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

Přeprava lodí typu sit-on-top může být docela náročná vzhledem k často velké šířce a vyšší hmotnosti spojené s těmito typy plavidel. Proto jsme se rozhodli vytvořit jedinečný vozík Sit-on-top, který je univerzální a dostatečně robustní, aby vyhovoval široké škále lodí, které patří do této kategorie.
Unikátní patentovaná konstrukce se zúžujícími se kužely zajišťuje, aby na vozík pasovaly různě velké lodě a zároveň omezuje pohyb ze strany na stranu, když vozík táhnete. Přidali jsme konstrukci nápravy s proměnnou šířkou a rychlouzavírací svorku, která pasuje na většinu rekreačních plavidel typu sit-on-tops. Vozík Sea to Summit Sit-on-Top lze použít se stahovacími popruhy i bez nich. Zúžující se gumové kužele pro palubní odtoky šířky 24-48 mmNastavitelná šířka nápravy od 180 mm do 400 mmVelká, pevná konstrukce svařovaných trubek z eloxované slitiny 6061-T6Ke gumovým kuželům lze připojit stahovací popruh Bomber tie down (lze dokoupit samostatně) jako dodatečné zajištění plavidel Sit-on-Top.Lehký inovativní designPevná kola odolná proti propíchnutí nabízejí skvělý výkon v měkkém terénuMateriál:Trubky: 100% hliník; Kola: 60%polypropylen+40% TPR; Kužele: 100% guma

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868050109
  • Další vlastnosti: Barva Zelená. Hmotnost 3617.000g.  . . . . . . . . .
Vozík Sit-on-Top Cart - solid wheels
Vozík Sit-on-Top Cart – solid wheels
4399