Závěsný systém na lodě Aqua racks Regular

2899 

Závěsný systém na lodě Aqua racks Regular od této značky Sea to Summit lze u nás pořídit za skvělou cenu. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality. Závěsný systém na lodě Aqua racks Regular právě teď za cenu 2899 Kč.

Katalogové číslo: 9327868034796 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Závěsný systém na lodě Aqua racks Regular od tohoto skvělého výrobce Sea to Summit lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech.

AquaRacks je nejjednodušší, nejpevnjěší a nejvšestrannější závěsný systém, jaký můžete najít. Pojme prakticky jakoukoli loď na trhu (určenou k pádlování) a umožňuje skladování nebo vystavování v téměř jakémkoli úhlu, aniž by došlo k poškození lodi. Systém je skvělý jak pro vystavení kajaků ve vašem obchodě, tak pro uložení kanoe doma v garáži. Nejpevnější a nejvšestrannější držáky na loděSpeciálně navržené polstrovaní zabraňuje poškození loděHodí se pro venkovní i vnitřní použitíNosnost 80 kgSnadná instalace (obsahuje všechno příslušentví, které je potřebné k instalaci a návod k použití)Materiál:Držáky: 100% ocel; Polstrování: 100% PE pěna; Tkanina: 100% nylon; Ostatní: 100% nylon

 

Informace o produktu

  • Značka: Sea to Summit
  • EAN: 9327868034796
  • Další vlastnosti: Barva Žlutá. Hmotnost 431.000g.  . . . . . . . . .
Závěsný systém na lodě Aqua racks Regular
Závěsný systém na lodě Aqua racks Regular
2899