AL-KO Stabilizační systém ATC (nová generace) jedna 1300 kg

32049 

AL-KO Stabilizační systém ATC (nová generace) jedna 1300 kg od našeho předního výrobce AL-KO je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Kupte si tento produkt u nás výhodně online. AL-KO Stabilizační systém ATC (nová generace) jedna 1300 kg zrovna nyní za cenu 32049 Kč.

Katalogové číslo: 4251302427965 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

AL-KO Stabilizační systém ATC (nová generace) jedna 1300 kg od tohoto předního výrobce AL-KO je právě teď u nás za super cenu. Nakupujte kvalitní zboží nyní v akci za super ceny.

Stabilizační systém AL-KO nové generace s rychlejší reakcí, která zajistí bezpečnější jízdu než kdy předtím. Vyhýbací manévry nebo boční vítr mohou způsobit ztrátu stability karavanu během jízdy a smyk. Stabilizační systém AL-KO ATC těmto hrozbám aktivně čelí a chrání tak při jízdě váš karavan i ostatní účastníky silničního provozu. Tento systém je schopen detekovat nechtěné vybočovací pohyby přímo na nápravě a v případě hrozícího nebezpečí automaticky přívěs lehce brzdí až do bezpečného návratu zpět do jízdní dráhy. Držte se bezpečně ve svém jízdním pruhu: Chování přívěsu během jízdy je systémem ATC permanentně monitorováno a pohotovostní systém automaticky zareaguje, pokud rozkývání karavanu/přívěsu překročí mezní hodnoty. Citlivé senzory detekují nebezpečné pohyby přímo na nápravě přívěsu, a to ještě dříve, než je systém ESP proti skluzu instalovaný ve vozidle schopen zaznamenat rozkmitání či vlnění přívěsu. V takovém případě systém přívěs okamžitě, bez jakéhokoli zásahu řidiče, jemně zabrzdí a vrátí jej tak do stabilní jízdní polohy. Pomalé brždění zároveň předchází nehodám, kdy do prudce brzdícího karavanu zezadu narazí vozidla jedoucí za ním. Vlastnosti systému AL-KO ATC: Vylepšené včasné odhalení rizika smyku. Rychlejší přístup k brzdám. Použití až do zatížení 3,5 t. Optimalizovaná hmotnost a design. Horizontální instalace. Citlivé senzory pro plnou kontrolu nad jízdou s přívěsem. Parametry: náprava: jednonápravový prázdná hmotnost: 800 kg přípustná hmotnost: 1300 kg hmotnost zařízení: 3,3 kg

 

Informace o produktu

  • Značka: AL-KO
  • EAN: 4251302427965
  • Další vlastnosti: Náprava jedna. Celková hmotnost 1300 kg.  . . . . . . . . .
AL-KO Stabilizační systém ATC (nová generace) jedna 1300 kg
AL-KO Stabilizační systém ATC (nová generace) jedna 1300 kg
32049