Clesana WC do karavanu C1 bez vody a chemie C1

34219 

Clesana WC do karavanu C1 bez vody a chemie C1 od této přední společnosti Clesana je k dostání teď opravdu levně. Skvělý produkt s garancí kvality. Clesana WC do karavanu C1 bez vody a chemie C1 momentálně v akci za 34219 Kč.

Katalogové číslo: 4041431123506 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Clesana WC do karavanu C1 bez vody a chemie C1 od výrobce Clesana . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Nakupte z pohodlí domova na našem e-shopu za skvělé ceny.

Nové WC do karavanu Clesana C1 od švýcarského výrobce se díky své speciální zavařovací technologii zcela obejde bez vody i WC chemie. Je tak ideální pro nezávislé a ekologické kempování v přírodě. Už jste slyšeli o nové toaletě do karavanu ze Švýcarska, která se obejde bez vody i WC chemie? Ještě ne? Tak to vás jistě zaujme nové WC od švýcarského výrobce Clesana, které je jako stvořené pro karavany a obytná auta! WC do karavanu Clesana C1 je naprostou novinkou na poli mobilních toalet! Jedná se o vůbec první mobilní WC, které se obejde bez vody a chemie. Ptáte se, jak je to možné? Princip této toalety je jednoduchý: Odpad se díky speciální technologii po použití toalety zavaří do plastového sáčku. Zavařené sáčky se shromažďují v odpadní schránce ve spodní části toalety, ze které se následně vyberou a mohou se vyhodit do běžného odpadu. Na rozdíl od běžného chemického WC do karavanu vám tak odpadnou veškeré starosti spojené s dávkováním WC chemie a především hledáním míst, kde lze bezpečně vyprázdnit odpadní kazetu s WC chemií. Z toho důvodu nabízí WC Clesana C1 flexibilní a ekologické řešení pro chaty bez připojení k vodě a kanalizaci a také pro kempování ve volné přírodě, kde není možné vylít obsah chemického WC. Systém Clesana C1 je hojně využíván také ve zdravotnictví. Původně byl totiž vyvinut v rámci projektu švýcarského ministerstva pro životní prostředí za účelem ochránit vodu od kontaminace způsobené zbytky léků, hormonů a dalších nebezpečných chemikálií v odpadní vodě. Její přínos pro životní prostředí spočívá především v úspoře vody a absenci chemikálií. Toaletu nabízíme ve 2 variantách, které se liší v základně pro připevnění: verze C1 – se standardní kruhovou montážní základnou verze C1 L – s L základnou pro upevnění ke stěně karavanu Bez čeho se toaleta C1 neobejde a komu se nejvíce vyplatí? K provozu toalety jsou nezbytné speciální absorpční sáčky na odpad Clesana, které se dokupují samostatně v balení 20 kusů, dále pak balení zavařovací fólie, která vydrží přibližně na 26 – 36 použití toalety. Jednou za čas je pak zapotřebí vyměnit teflonový pásek na zavařovacím mechanismu, který vydrží přibližně na 1500 použití toalety, pak se znehodnotí. Provozní náklady toalety Clesana jsou srovnatelné s běžným chemickým WC v karavanu. Jeho nespornou výhodou je však absence WC chemie a 100% úspora vody. Model C1 je proto ideální pro nezávislé kempování na odlehlých místech a pro ekologicky navržené karavany, obytná auta a dodávky. Parametry: napětí: 12 V proud: max. 27 A spotřeba energie v klidovém režimu: 0,14 W spotřeba energie při zavařování: 0,64 Wh barva: bílá materiál: ABS rozměry (Š x V x H): 36,3 x 51,5 x 46,1 cm (C1); 36,3 x 51,5 x 51,6 cm (C1 L) hmotnost: 14 kg Video:

 

Informace o produktu

  • Značka: Clesana
  • EAN: 4041431123506
  • Další vlastnosti: Model C1.  . . . . . . . . .
Clesana WC do karavanu C1 bez vody a chemie C1
Clesana WC do karavanu C1 bez vody a chemie C1
34219