Milenco Botička na kolo Wraith 2 pro karavan

5589 

Milenco Botička na kolo Wraith 2 pro karavan od známé značky Milenco je u nás za výhodnou cenu. Nákupem tohoto produktu rozhodně ušetříte. Čas i peníze. Milenco Botička na kolo Wraith 2 pro karavan v akci za 5589 Kč.

Katalogové číslo: 5060101831199 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Milenco Botička na kolo Wraith 2 pro karavan od této značky Milenco lze pořídit u nás za skvělou cenu. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost.

Botička na kolo Wraith 2 je charakteristická jednoduchou instalací a nekompromisním zabezpečením karavanu. Do naší nabídky se dostala mladší sestra staré známé botičky Milenco Wraith. S tímto novějším modelem dáte zlodějům ještě důrazněji najevo, že s vaším pojízdným domovem se bez vašeho vědomí rozhodně nikam nedostanou. Botička na kolo Milenco Wraith 2 je jednoduchá na instalaci. Stačí jí obepnout kolo vašeho vozu a uzamknout speciálním šroubem, čímž zabráníte otočení kola. Botička je vyrobena z vysoce kvalitní oceli, takže si na ní zloději s žádným vrtáním, řezáním ani tlučením nepřijdou. Zároveň je odolná i vůči nízkým teplotám. Praktickým doplňkem jsou i pěnové podložky, které ochrání vaše litá kola. Vlastnosti: vhodná pro všechna ocelová i hliníková kola snadné nasazení vysoká úroveň zabezpečení pěnové podložky pro ochranu litých kol 3 x klíč a přepravní taška vhodné pro obytné vozy, karavany a Fiat Ducato, Peugeot Boxer a Citroën Relay Parametry: materiál: plast, ocel šířka: 37 cm délka: 12 cm hloubka: 35 cm hmotnost: 4 kg rozměry balení: 39 x 34 x 13 cm

 

Informace o produktu

  • Značka: Milenco
  • EAN: 5060101831199
  • Další vlastnosti: Typ pro karavan.  . . . . . . . . .
Milenco Botička na kolo Wraith 2 pro karavan
Milenco Botička na kolo Wraith 2 pro karavan
5589