Teleco Automatický satelit FlatSat Easy BT jednoduché

53099 

Teleco Automatický satelit FlatSat Easy BT jednoduché od skvělého výrobce Teleco je právě teď za super cenu. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost. Teleco Automatický satelit FlatSat Easy BT jednoduché levně za cenu 53099 Kč.

Katalogové číslo: 8059174380458 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Teleco Automatický satelit FlatSat Easy BT jednoduché od značky s dobrým jménem Teleco je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Nakupujte opravdu rychle, dokud máme zboží skladem.

Velice šikovný satelitní systém Teleco FlatSat Easy BT s perfektně jasným OLED displejem na řídící jednotce. Automatický satelit Teleco FlatSat Easy BT je dostupný ve 2 verzích, a to s jedním nebo dvěma LNB. Průměr paraboly je 85 cm. V nově vyvinutém ovládacím panelu na stěnu je standardně uloženo 10 satelitů. Řídící jednotka DVB-S2 je vybavena OLED displejem a 2 tlačítky pro spuštění satelitního vyhledávání nebo spuštění paraboly. Bezpečnostní systém zajišťuje, že se parabola automaticky sklopí po nastartování motoru vozidla. Vlastnosti satelitního systému Teleco FlatSat Easy BT: Automatické sklopení paraboly při nastartování motoru. Nově vyvinutý ovládací panel. Řídící jednotka vybavena OLED displejem a tlačítky. Univerzální LNB: všechny důležité satelity jsou dostupné: Astra 1-4, Hotbird, Eutelsat 5W, Astra 28, Thor, Hispasat, Turksat. Dostupné s LNB s výstupem na 1 nebo 2 přijímače. Obsah balení: parabola řídící jednotka DVB-S2 ovládací panel na stěnu kabely k zapojení Parametry: výška paraboly nad střechou: 17 cm průměr paraboly: 85 cm rozměry řídící jednotky (Š x V x H): 13,6 x 6,2 x 19,8 cm hmotnost řídící jednotky: 1 kg hmotnost celého systému: 11,6 kg napájecí napětí: 10 – 15 V odběr proudu: max. 3,2 A

 

Informace o produktu

  • Značka: Teleco
  • EAN: 8059174380458
  • Další vlastnosti: LNB jednoduché.  . . . . . . . . .
Teleco Automatický satelit FlatSat Easy BT jednoduché
Teleco Automatický satelit FlatSat Easy BT jednoduché
53099