Truma Klimatizace Truma Saphir compact

41899 

Truma Klimatizace Truma Saphir compact od předního výrobce Truma – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality. Truma Klimatizace Truma Saphir compact , produkt koupíte ted u nás za 41899 Kč.

Katalogové číslo: 4052816014838 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Truma Klimatizace Truma Saphir compact zboží dodává Truma je u nás k dispozici opravdu výhodně. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu.

Klimatizace Truma Saphir pro instalaci do úložného prostoru pod sezení karavanu či obytného auta. Klimatizace Truma Saphir je specifický typ klimatizace, který se instaluje do úložného prostoru pod sezení karavanu či obytného auta. Díky tomu je možné využívat funkcí klimatizace v karavanu či obytném autě a přitom zachovat všechna střešní okna (pro klasické střešní klimatizace je potřeba střešní okno vymontovat). Kompaktní rozměry a nízká váha jsou hlavními doménami klimatizací Truma Saphir. Do konstrukce klimatizace jsou integrované i filtry, díky nimž se tato zařízení stávají vhodnými i pro alergiky. Vzhledem k tichému chodu a režimu nočního chodu je možné klimatizaci používat v kteroukoliv denní dobu a díky nízké spotřebě elektřiny i v kterémkoliv kempu. Rozvod vzduchu po karavanu či obytném autě je řešený vzduchovými trubicemi s tím, že přímo z klimatizace vedou tři výdechy na nasazení trubic. Z obou klimatizací Saphir je veden studený vzduch, verze comfort RC je vybavena ještě tepelným čerpadlem, díky němuž distribuuje po prostoru i teplý vzduch. Rozfuk teplého i studeného vzduchu je veden 65 mm stříbrnou hadicí, kterou je možné vyvést kdekoliv v karavanu pomocí výdechových mřížek. Teoreticky je možné výdech topení a klimatizace Truma (stejné průměry hadic) sloučit do jednoho a ušetřit tak místo. Vlastnosti klimatizace Truma Saphir: Určená pro instalaci do úložného prostoru. Má kompaktní rozměry a nízkou hmotnost. Obsahuje integrované filtry. Disponuje tichým chodem a nočním režimem. Verze comfort umí chladit i topit. Ovládání teploty vzduchu je možné přes dálkové ovládání (mimo jiné s funkcí časovače spuštění či vypnutí), které je součástí balení, jednou z variant je rovněž možnost ovládání přes Truma CP plus panel či přes aplikaci Truma skrz iNet box. Klimatizace Truma je snadno integrovatelná do systému, v němž již figuruje topení Truma Combi se systémem CP plus (to je velmi často zařízení využívané výrobci sériových modelů obytných vozů i karavanů). Také starší typy klimatizace Saphir je na jednotku CP plus možné napojit – konkrétně se jedná o modely od sériového čísla 23091001 a novější. Instalace klimatizace do sezení karavanu či obytného vozu vyžaduje prostupy podlahou a to jak pro sání, tak pro odvod vzduchu. Parametry: varianty: Truma Saphir compact Truma Saphir comfort RC napětí: 230 V 230 V chladicí výkon: 1800 W 2400 W tepelný výkon: – 1700 W spotřeba proudu při chlazení: 2,8 A 4,2 A spotřeba proudu při topení: – 3,7 A rozměry (D x Š x V): 56 x 40 x 29 cm 62,8 x 40 x 29 cm hmotnost: 20 kg 23,5 kg kód produktu 72 860 72 865

 

Informace o produktu

  • Značka: Truma
  • EAN: 4052816014838
  • Další vlastnosti: Typ compact.  . . . . . . . . .
Truma Klimatizace Truma Saphir compact
Truma Klimatizace Truma Saphir compact
41899