Truma Manévrovací systém Mover smart smart M

32099 

Truma Manévrovací systém Mover smart smart M od společnosti se zárukou kvality Truma je momentálně ve výhodné akci. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci. Truma Manévrovací systém Mover smart smart M ve výhodné ceně 32099 Kč.

Katalogové číslo: 4052816038230 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Truma Manévrovací systém Mover smart smart M od společnosti s předním postavením na trhu Truma je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online.

Movery Truma smart kombinují jednoduchou instalaci, jednoduché ovládání, precizní manévrování a v neposlední řadě přijatelnou cenu. Movery Truma smart se vyznačují jednoduchou instalací, jednoduchým ovládáním a precizním manévrováním. Nové základní modely nabízí osvědčenou kvalitu za přijatelnou cenu. Movery jsou dostupné v 2 různých verzích – Mover smart M s manuálním a Mover smart A s automatickým ovládáním posuvného mechanismu. Vlastnosti: univerzální použití na všechny běžné podvozky karavanů jednoduché a intuitivní ovládání pomoci praktického dálkového ovladače pozvolné rozjíždění, přesné zastavení výkonné – vhodné pro stoupání 13% u manuální verze pohodlné ovládání bez nutnosti vytáčení kliky u automatické verze ovládání pouhým stisknutím tlačítka Movery jsou určeny výhradně k odborné montáži! Chybná a neodborná instalace může zapříčinit ztrátu záruky. Parametry: Typ: Mover smart A Mover smart M Pro typ karavanu: jednoosý jednoosý Posuvný mechanismus: automatický manuální Max. váha karavanu pro stoupání 13%: 2000 kg 1800 kg Napětí: 12 V 12 V Průměrná spotřeba energie: 35 A 28 A Hmotnost: 32 kg 33 kg

 

Informace o produktu

  • Značka: Truma
  • EAN: 4052816038230
  • Další vlastnosti: Typ smart M.  . . . . . . . . .
Truma Manévrovací systém Mover smart smart M
Truma Manévrovací systém Mover smart smart M
32099